TRY  
Türkçe  
 

Havalimanı VIP Transfer

Yayınlanma Tarihi: 08/06/2022

Havalimanı VIP Transfer

Havalimanı VIP Transfer hizmetlerimiz sayesinde artık uçak kaçırma korkusu yaşamadan hızlı ve güvenli bir şekilde havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanı VIP Transfer hizmetleriyle aynı zamanda sizleri havalimanından alarak istediğiniz noktaya ulaştırmaktayız.

Belirlediğiniz bir konumdan yine sizlerin belirlediği bir saatte yola çıkarak istediğiniz rotaya VIP Transfer hizmetleriyle ulaşmaktayız. Uçağınızın indiği kapıdan sizleri karşılamakta ve gitmek istediğiniz noktaya güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmenize yardımcı olmaktayız. Sektörde uzun süredir hizmet veren firmamız, müşterilerimizin memnuniyetine odaklandığı için alanında uzman ve deneyimli lisanslı şoförlerle hizmet vermektedir.

Konforlu VIP Transfer Yolculuğu

VIP Transfer hizmeti sağlayan firmamız, sizlerin konforlu bir şekilde yolculuk yapmasına önem verdiği için birçok önemli detayı düşünmüştür. Transfer araçlarımız lüks araçlardan oluşmakta olup araç içerisinde misafirlerimizin konforu için mini buzdolabı, televizyon gibi birçok olanak da mevcuttur. Günümüzde en çok tercih edilen Mercedes modeli araçlarla sizleri konforlu bir şekilde istediğiniz rotaya ulaştırmaktayız.

Hijyen ve Covid-19 Tedbirleri

Salgın hastalık döneminde firmamız, Sağlık Bakanlığı onaylı hijyen ve seyahat belgesi ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Firmamızın filosunda yer alan bütün araçlarda maske ve dezenfektan bulunmaktadır. Bunun yanı sıra deneyimli şoför arkadaşlarımızda seyahat boyunca maske ve mesafe kurallarına özen göstermektedir. Araçlarımız gün içerisinde düzenli bir şeklide dezenfekte edilmektedir. Güvenli ve hijyenik bir şekilde istediğiniz yere ulaşmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Rotanızı Belirleyebilirsiniz

VIP Transfer hizmetlerimizle birlikte sizleri istediğiniz konumdan alarak ulaşmak istediğiniz yerlere ulaştırmaktayız. Uzak veya yakın mesafe fark etmeksizin birçok farklı konumdan sizlere hizmet vermekteyiz. Trafik ve yol durumunu canlı bir şekilde takip eden şoförlerimiz, sizleri en kısa sürede güvenli bir şekilde gitmek istediğiniz rotaya gidebilirsiniz. VIP Transfer hizmeti almanın belirli günü ve saati yoktur. Firmamızla iletişime geçerek 7/24 dilediğiniz noktadan transfer hizmeti alabilirsiniz.

Kaliteli, güvenli ve hijyenik transfer hizmetlerimizden yararlanabilmek için internet sitemiz veya iletişim adreslerimiz aracılığıyla randevu oluşturabilirsiniz. Güler yüzlü, deneyimli ve yabancı dil bilen şoförlerimizle yabancı misafirlerimize de kaliteli bir şekilde transfer hizmetleri sağlamaktayız.

Son Haberler

VIP TRANSFER BELEK

VIP TRANSFER BELEK   VIP Transfer Belek ile uzun mesafelerde bile kesintisiz konforun tadını çıkarın...

Devamını oku

Havalimanı VIP Transfer

Havalimanı VIP Transfer Havalimanı VIP Transfer hizmetlerimiz sayesinde artık uçak kaçırma kor...

Devamını oku

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA Şoförlü Araç Kiralama nedir, seyahatlerinizde sizlere ne ...

Devamını oku

Alanya Transfer

Alanya, Antalya’nın en gözde ilçelerinden biridir ve yerli ve yabancı nüfusuyla yoğun bir turizm...

Devamını oku

Side Transfer

Side transfer hizmetlerine bütçenizi yormadan ulaşmak için özellikle Antalya Havalimanı Be...

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.jokertransfer.com/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -