TRY  
Türkçe  
 

HAKKIMIZDA

ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER,
 
ANTALYA JOKER TRANSFER Ticari yaşamına İstanbul Eyüp ilçesinde 1999'da başlayan şirketimiz; Gıda, perakende, lojistik, İnşaat taahhüt, tekstil gibi alanlarda faaliyet göstermiştir.
 
2000'li yılların başında değişen koşullarla beraber farklı sektörlerde de var olmak isteyen şirketimiz ulaştırma taşımacılık faaliyetlerine de yönelerek ilk sınavını işyeri personel taşıma-öğrenci okul taşıma alanında başarı ile vererek bu alandaki çalışmalarını yıllarca sürdürmüştür.
 
Sonraki süreçte;
 
Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanında oluşan vip transfer, özel ulaşım, gurup ulaşım talepleri doğrultusunda Havalimanı özel transfer hizmetleri vermeye başlayan şirketimiz, bu alanda yaklaşık olarak on beş yıl gibi bir deneyime sahip olmanın vermiş olduğu haklı gurur ile Antalya Havalimanı Transfer ihtiyacınada cevap verebilecek düzeye gelebilmek adına yoğun çalışmalar yapmıştır.
 
Faaliyetlerini hala sürdüren şirketimiz;
 
Antalya Transfer, Antalya Havalimanı Transfer, Antalya Havalimanı Belek Transfer, Antalya Havalimanı Belek otel transfer, Belek eğlence merkezleri, Belek Golf Merkezleri, Belek Kadriye, Belek villa, Belek Apart, Belek Resort otel, Belek adreslere sadece size özel araçlarla kaliteli güvenli bir şekilde seyahat edebilmeniz adına Antalya Havalimanından Belek Transfer ve Belek Ulaşım Hizmetini lisanslı sürücülerimiz ve pek çok araç seçeneği ile sunmaktayız.
 
Joker transfer olarak aynı şekilde Belek Antalya Havalimanı vip transfer, Belek havalimanı Transfer, Belek Transfer, Belek hotel transfer ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda Belek'ten ve Antalya Havalimanından günün her saatinde Belek Antalya Havalimanı Transfer taleplerinizi memnuniyetle karşılamak için alanında uzman ekibimiz çalışmaktadır. Web sitemizde bulunan online formu doldurarak, whatsaap hattımızdan, telefon numaramızı arayarak bize ulaşabilir Joker Transfer ile seyahatinizi hemen başlatabilirsiniz. Belek transfer, Antalya Havalimanı Belek transfer, Belek Antalya Havalimanı transfer, Belek otel transfer, Belek vip transfer, Antalya Havalimanı Belek ulaşım, Antalya Havalimanı Belek otel transfer, Antalya Havalimanı Belek, Antalya Havalimanı Transfer, Antalya transfer, Antalya Havalimanı transfer tavsiye, 724 Antalya Havalimanı Belek transfer, Antalya Havalimanı Belek transfer ücreti denilince akla gelen ilk Belek Transfer firması olma yolundaki çabalarımız sonucunda sizden aldığımız olumlu geri bildirimler Antalya Havalimanı transfer tavsiye hususunda şirketimizi referans olarak gösteren tüm misafirlerimize teşekkürler. Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden ötürü Antalya Havalimanı transfer noktalarımızı 2023 sezonunda genişletme kararı aldık. Bu bağlamda güncel transfer noktalarımızı sizinle paylaşmaktan kıvanç duyuyoruz.
Ödeme Yöntemleri
https://www.jokertransfer.com/ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır -